Komplex kolagenu a kyseliny hyaluronové pro vaši krásu

Doplněk stravy Kolagen a Kyselina hyaluronová je navržený tak, aby doplňoval zdravou výživu a životní styl. Tento denní obnovovací komplex kombinuje speciální formu biologicky dostupného kolagenu (BioCell Collagen II), kyselinu hyaluronovou, chondroitin sulfát a vitaminu C, aby pomohl udržet pokožku jemnou, pružnou a méně vrásčitou.

Je klinicky prokázáno, že BioCell Collagen II® snižuje vzhled jemných linií a vrásek, suchost kůže a zvyšuje obsah kolagenu v kůži. (14, 15)

Snižuje jemné linie a vrásky (14)

Zmenšuje suchost pokožky, zvyšuje její hydrataci, což vede k lepší pružnosti pleti (14)

Zvyšuje obsah kolagenu v dermis a tím podporuje pevnost, strukturu a elasticitu pokožky(5, 15)

Ochraňuje před poškozením kůže volnými radikály, protože vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem (7)

BioCell Collagen II je patentovaná kyselina hyaluronová, která prodělala proces hydrolyzace, který zvyšuje její vstřebatelnost, chondroitin sulfát a kolagen typu II. Kompletní receptura, která kombinuje kyselinu hyaluronovou s chondroitinem a kolagenem.

Kyselina hyaluronová 120 mg od firmy Solgar zároveň získala ocenění Best of Natural Beauty Awards 2010. “Tato kyselina nás uchvátila. Kyselina hyaluronová 120 mg od firmy Solgar s vitamínem C a kolagenem.” – časopis Better nutrition, duben 2010

Složení:

Složení jedné tablety:
Vitamín C ( jako L-askorban vápenatý ) 200mg tj. 250%DDDx
BioCell Collagen II 1200mg (z toho: hydrolyzovaný kolagen typ II 750 mg, Chondrotin sulfát 240 mg, kyselina hyaluronová 120 mg )
Ostatní látky: plnidlo mikrokrystalická celulóza, celulóza, protispékavé látky oxid křemičitý, barvivo: oxid titaničitý, stearát hořečnatý E470b (rostlinného původu), rostlinný glycerin.
x doporučená denní dávka

Dávkování:


Dospělý 1x denně 1 tabletu nejlépe s jídlem.
Bez: cukru, škrobu, soli, sóji, kukuřice, pšenice, lepku, kvasnic, mléčných součástí, umělých barviv a konzervantů.
Upozornění: Ukládat mimo dosah dětí. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Balení:

Množství: 30 tablet.